Medarbejdere i Herfølge

Else Rasmussen
Arkivmedarbejder siden januar 2006
Mail: else.rasmussen@koege.dk
Hanne Karlsen
Arkivmedarbejder siden april 2017
Mail: hanne.holm.karlsen@koege.dk
Jette Melgaard
Arkivmedarbejder siden oktober 2011
Mail: jette.melgaard@koege.dk
John Maibom
Arkivmedarbejder siden 2019
Mail: john.maibom@koege.dk
Leif Nolsø Hansen
Arkivmedarbejder siden august 2008
Mail: leif.hansen2@koege.dk
Sonja Zingg Hansen
Arkivmedarbejder siden maj 2008
Mail: sonja.z.hansen@koege.dk

Bemærk vores arkivers ændrede åbningstider i sommerperioden:

Køge: Sommerlukket i uge 29-31
Herfølge: Kun åbent fredage kl. 9-12 i ugerne 27-32.
Skovbo: Lukket for gæster i uge 24-34. Besøg kun ved henvendelse.
Højelse: Sommerlukket i uge 27-32.